Nasze realizacje

Hostessy na targi

26 lipca 2017

Hostessy na targi dla Polskiej Grupy Zbrojeniowej to było nie lada wyzwanie. Pod opieką mieliśmy 21 hostess z Kielc.

Trzeba było dopilnować wszystkich aspektów od umów, sukienek na zamówienie, apaszek i znaczków z logiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Po koordynację hostess na miejscu i dopilnowanie, aby całe targi przebiegły pomyślnie. Musimy przyznać, że z hostessami z Kielc świetnie się współpracuje, dziewczyny są obowiązkowe, nie spóźniają się, są słowne i naturalnie piękne oraz elokwentne.

Lubimy takie cudowne ekipy hostess przy tak dużych realizacjach. To bardzo ułatwia pracę – dobra komunikacja, rzetelne wykonywanie poleceń i aktywna współpraca z gośćmi odwiedzającymi stoisko targowe. Agencje hostess z Kielc nie mają za bardzo pola do popisu jeśli chodzi o pracę po za okresem targowym. Jest nam tym bardziej miło, że mimo iż jesteśmy bardziej agencją hostess z Wrocławia, czy też agencją hostess z Warszawy to staliśmy się docenioną i lubianą agencją hostess z Kielc.

Spotkaliśmy się z dużym uznaniem wśród innych firm posiadających swoje stoiska targowe na hali w Kielcach. Nie doszłoby do tego bez naszych wspaniałych doświadczonych hostess, z którymi jeszcze będziemy chętnie współpracować przy kolejnych realizacjach na terenie Kielc i okolic. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za cudowne 4 dni pracy. ???? Hostessy na targi tylko z nami, aby przebiegły pomyślnie !

Galeria