Nasze realizacje

Warsaw Moto Show

26 lipca 2017

Hostessy na Warsaw Moto Show spisały się bardzo dobrze.

Dwóch różnych klientów, kilka różnych marek w sumie 5 hostess pracujących podczas wydarzenia. Targi Warsaw Moto Show są jednymi z większych targów branży motoryzacyjnej, która jest przepełniona pięknymi samochodami i towarzyszącymi im pięknymi kobietami.

Klient branży motoryzacyjnej jest bardzo wymagający. Hostessy na Warsaw Moto Show nie mogę tylko pięknie wyglądać, ale też wykazać się wiedzą o samochodach, które prezentują. Nie są suchą wizytówką marki, a jej częścią. Warto inwestować w wysokiej klasy hostessy do obsługi tak prestiżowych wydarzeń. My już mamy bardzo duże doświadczenie w imprezach motoryzacyjnych: zloty, imprezy plenerowe, targi. Możemy pokusić się na stwierdzenie, że specjalizujemy się w wynajmie hostess dla branży motoryzacyjnej.

Niezmiernie nam miło za zaufanie jakie każdy klient na nas nakłada. Nasze hostessy podczas Warsaw Moto Show pracowały dla takich marek jak Bentley, BMW, Mitsubishi oraz Hyundai. Prezentowane samochody robiły ogromne wrażenie, 3 dniowe targi były ogromnym sukcesem ilości osób, które się pojawiły w roli gości. Weekend był zdecydowanie przepełniony ilością ludzi, pracy, przekazywanych informacji i obowiązków.

Dziewczęta obsługiwały fotobudkę, zabawiały dzieci, parzyły kawę i zajmowały się serwisem napojów, wręczały materiały reklamowe oraz zajmowały się witaniem gości w strefach specjalnych naszych klientów.  Nasi klienci postawili na klasykę, eleganckie kobiety w czarnych sukienkach z nieprzesadnym makijażem i odsłoniętym ciałem. Wśród wielu wulgarnie ubranych i umalowanych hostess bardzo się wyróżniały swoim wyglądem i klasą jaką reprezentowały.

Klienci osiągnęli zamierzony efekt. Każdy ma inne zdanie na temat przyciągania uwagi tutaj sprawdziła się prostota i szyk. Bardzo dziękujemy dziewczętom za solidną pracę, pomimo małych nieporozumień jakie się jednego dnia pojawiły, na szczęście w odpowiednim czasie wszystko zostało skorygowane i wypadło in plus.

Czekamy na kolejny sezon letni, bo niestety teraz pogoda nie sprzyja imprezom motoryzacyjnym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy również zapewniać hostessy na Warsaw Moto Show i to zdecydowanie w większej ilości. Będziemy na to mocno pracować cały przyszły rok! ????

Galeria