Nasze realizacje

Hostessy na targach

26 lipca 2017

Hostessy na targach Zbrojeniowych w Kielcach w zeszłym tygodniu obsługiwały stoisko największego wystawcy – Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Łącznie pracowało 21 hostess na stoisku w hali C.

Dziewczyny miały piękne jednolite stroje: eleganckie sukienki w kolorze logo Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz białe apaszki, przypinki z logo i czarne klasyczne szpilki. Prezentowały się zjawiskowo. Nadały stoisku wystawcy klasy i ogromnej uciechy dla oka odwiedzających je gości.

Ich obecność była niezbędna do płynnej obsługi gości posiadających liczne spotkania w salkach wybudowanych na stoisku. Ponadto towarzyszyły podczas konferencji, podpisywania umów, wspierały też catering częstując gości słodkimi deserami.  Były to 4 dni intensywnej pracy, ale nie można nie wspomnieć, o tym jakże przyjemnej i efektywnej.

Pierwszy dzień był bardzo ciężki, dużo informacji, odnalezienie się na obiekcie, poznanie salek,  dodatkowych wymagań klienta oraz poradzenie z sobie z panującym chaosem i dużą ilością gości odwiedzających stoisko.  Finalnie cały event okazał się ogromnym sukcesem, a my usłyszeliśmy największy dla nas komplement, czyli ,,najlepsza agencja hostess w Polsce”. Niebawem dodamy kolejny post z naszymi wrażeniami i większą ilością zdjęć ????

Galeria