Nasze realizacje

Stadion Wrocław

26 lipca 2017

Stadion Wrocław dla firmy 3M miał miejsce na początku października. Zapewnialiśmy na to wydarzenie 22 hostów, 8 hostess, 12 osób w roli fotoreporterów, 3 wizażystki oraz stylistkę. Nie obyło się również bez dodatkowej pomocy koordynatorki Marceleiny. Było to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane w klimacie gali oskarowej.

Hostessy miały wspaniałe stroje stylizowane na lata 20.  Mieliąmy je z niesamowitej wypożyczalni we Wrocławiu, która swoją przestronnością, ofertą i obsługą bardzo nas urzekła. Bardzo polecamy Bal Maskowy przy ul. Solskiego.

Na wejściu na gości czekał rozwinięty czerwony dywan i 12 fotoreporterów, którzy onieśmielali wszystkich fleszami. Na recepcji goście zgłaszali się do naszych pięknych i niezawodnych hostess. Na szatni przekazywali swoje odzienie wierzchnie przystojnym hostom. Hości wskazywali, gdzie odbywa się centrum imprezy oraz gdzie wrzucać swoje zaproszenia do losowania konkursowego. Stworzony przez organizatorów eventu kącik makijażowy był obsługiwany przez 3 bezkonkurencyjnie uzdolnione wizażystki i stylistkę.

Dziewczyny zadbały o komfort pań podczas zabawy oferując poprawki w makijażu, porady na przyszłość. Kilka pań załapało się na stworzenie pełnego makijażu. Stylistka doradzała jakie kroje będą najlepiej pasowały do sylwetek pań, które w pomiędzy czasie zauroczyła opowieściami o historii mody.  Wydarzenie było wspaniałą zabawą pełną radości, uśmiechu i bardzo dobrej integracji pomiędzy pracownikami firmy, dla której był zorganizowany event.

Pracodawca idealny tylko tworzy dla swoich niezbędnych pracowników tak wystawne, ciekawe i bogate wydarzenia. Wszyscy nasi hości i hostessy świetnie się spisali, zabawiali gości, służyli pomocą i obdarzali każdego szczerym uśmiechem. To był nasz skład idealny przy tak dużej ilości osób bardzo ważny jest dobór odpowiednich hostess i hostów, których nie trzeba prowadzić za rękę i pilnować, bo bardzo dobrze wiedzą co robią i po co są w pracy.

Eventy firmowe to bardzo dynamiczne wydarzenia, nasze doświadczenie na obiekcie Stadion Wrocław bardzo ułatwiło nam pace, komunikacje i szybkie przemieszczanie się pomiędzy 3 poziomami obiektu.  Event firmowy Stadion Wrocław na długo zapadnie w naszej pamięci. Na pewno był to magiczny wieczór, pełen pozytywnych wrażeń i emocji, który był pewnego rodzaju przełomem jeśli chodzi o działanie naszej agencji w zakresie zapewniania męskiej obsługi eventów. ????

Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim osobom obsługującym event i mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem na równie dużym i prestiżowym wydarzeniu.

Galeria