Nasze realizacje

Hostessy The Westin

26 lipca 2017

Hostessy na konferencji w Hotelu Westin Warszawa tydzień temu zajmowały się rejestracją gości, kierowaniem ich do odpowiednich sal oraz asystowaniem z mikrofonem podczas prelekcji.

Ostatnio jest bardzo gorącu konferencyjny czas, co nas bardzo cieszy. Dzień był bardzo intensywny start pracy już o 7.30. Całe wydarzenie trwało 9 godzin. Mamy nie lada szczęście do zagranicznych klientów i tym razem również trafiliśmy na takiego. Oczywiście dla naszych hostess nie stanowiło to najmniejszego problemu, ponieważ i Paulina i Ewelina świetnie posługują się komunikatywnym językiem angielskim.

Postawiliśmy na wybór uroczej blondynki i brunetki, które razem tworzyły świetny team. Paulina o pięknej polskiej urodzie i Ewelina o nieco egzotycznych ryzach prezentowały się bardzo elegancko i biznesowo. Klientka była bardzo zadowolona i jeszcze w e-mailach dziękowała nam za sprawne zapewnienie obsługi konferencji przez hostessy na ostatnią chwilę. Powiedziała też, że będzie kontaktować się przy kolejnych realizacjach i z miłą chęcią będzie nas polecać innym. Jest nam niezmiernie miło słyszeć tak pozytywne opinie na temat naszych dziewczyn i naszej agencji, bo ciężko pracujemy, aby nasze dobre imię szerzyło się na całą Polskę. Hostessy na konferencje warto realizować z nami! Nasze hostessy z Warszawy jak zawsze spisały się na medal. Dziękujemy dziewczyny :* Hostessy na konferencji miały tak mało czasu, że udało się zrobić tylko jedno zdjęcie.

Ostatnimi czasy mamy bardzo gorący okres – targi, imprezy firmowe oraz akcje promocyjne. Z niecierpliwością czekamy na event 7 października we Wrocławiu – impreza firmowa w klimacie gali oskarowej zapewniamy obsługę przez 34 hostessy i hostów, 3 wizażystki i jedną stylistkę. Jest to nie lada wyzwanie, ale jak to zazwyczaj my na tydzień przed mamy praktycznie pełen skład. ???? Nawał zleceń utrzymuje się u nas aż do połowy października. Uwielbiamy jak dużo się dzieje i doceniamy każde zapytanie klientów o współpracę z nami. Trzymajcie kciuki, aby wszystkie realizacje przebiegały bez zastrzeżeń. Im więcej zleceń mamy my, tym więcej pracy dla naszych hostess, hostów, modelek i modeli.

Galeria