Nasze realizacje

Targi w Sosnowcu

26 lipca 2017

Targi w Sosnowcu odbywały się z początkiem października w Silesia Expo. Na stoisku wystawcy pracowały dwie nasze hostessy Ewa i Magda. Klient od początku wyraźnie określił swoje wysokie wymagania. Niestety Klient miał za sobą już nieudane współprace z innymi agencjami.

Elementy takie jak korzystanie przez hostessy na stoisku z telefonów komórkowych to sytuacje, na które klient był bardzo uczulony. Hostessy na targi, które my zapewniamy są doświadczonymi profesjonalistkami i nie ma mowy o takich sytuacjach podczas pracy. Od początku prosiłam o kredyt zaufania i obiecywałam, że tym razem na pewno się nie zawiedzie. Dziewczyny nie dość, że piękne to również bardzo kompetentne zachwyciły naszego klienta swoją postawą oraz zaangażowaniem.

Jeszcze po targach klient dzwonił do mnie serdecznie polecając współpracę z Ewą i Magdą. Argumentował, że dziewczyny spisały się na medal i zdecydowanie mogę bez obaw kierować je na wszelakie inne zlecenia, bo są tego warte. Jest mi niezmiernie miło słyszeć takie pozytywne opinie na temat hostess z którymi współpracujemy. Takie słowa świadczą o wysokich standardach jakie zapewnia nasza agencja.

Targi w Sosnowcu dołączą do naszego kalendarium na pewno w większym zakresie wystawców biorąc pod uwagę tak pochlebne opinie. Z tego miejsca bardzo dziękuję Ewie i Magdzie za cudowną współpracę i liczę, że kolejne zlecenia będą dla nich w niedalekim czasie, bo wiem że ze spokojną głową mogę na nie zawsze liczyć.

Profesjonalizm się ceni, a ludzi powinno jeszcze bardziej, dlatego też zawsze nasze hostessy, które pracują jak należy mają u nas pierwszeństwo w obsłudze zleceń. Targi w Sosnowcu przechodzą już do historii, a my zakasamy rękawy i pracujemy dalej, ale wciąż możemy stwierdzić, że hostessy na targi to tylko z nami ????

Galeria