Nasze realizacje

Hostessa targi Lublin

26 lipca 2017

Tydzień temu odbywały się duże targi energetyczne Energetics w Lublinie. Zapewnialiśmy jedną hostessę do obsługi stoiska wystawcyprzez okres 3 dni. Kamila spisała się bardzo dobrze, klient był zadowolony z jakości jej pracy. Była bardzo aktywna, uśmiechnięta, skutecznie przyciągała uwagę klientów targowych do stoiska wystawcy. Była to nasza pierwsza realizacja w mieście Lublin, ale po tych udanych targach na pewno będziemy częściej pojawiać się w tak odległym dla siedziby naszej agencji mieście.

Ostatnio mamy bardzo gorący okres targowy. W ostatni weekend mieliśmy przyjemność obsługiwać targi Warsaw Moto Show dla dwóch odrębnych wystawców. W sumie 4 hostessy. W między czasie odbywała się gala jubileuszowa firmy Techland i to wszystko praktycznie w jednym czasie. Na szczęście nasza dobra organizacja pracy, sprawdzone i doświadczone hostessy oraz świetnie zorganizowana komunikacja i organizacja sprawiły, że cały ten czas przebiegł bez najmniejszych problemów. Niebawem dodamy kolejne wpisy z relacjami z eventów.

Pracowanie przez nas dla wspaniałych dużych marek jest ogromnym sukcesem i wiemy, że z czasem do grona naszych klientów będą dołączać kolejne duże i mniejsze marki, z którymi będziemy współpracować na stałe.

Galeria