Nasze realizacje

Hostessy Bike Expo

26 lipca 2017

Hostessy Bike Expo w Kielcach. Nasze hostessy obsługiwały stoisko firmy Bike on Wax.

Hostessy miały zapewnione przepiękne stroje rowerowe na to wydarzenie, w których prezentowały się bardzo okazale. Dobór dziewczyn nie był przypadkowy. Trzeba przyznać, że klient ma bardzo dobru gust. Atrakcyjna blondynka i brunetka to idealne połączenie.

Już na naszym fanpage na Facebooku pisaliśmy, że śliczna, wygadana blondynka to sukces nie jednego wystawcy, a w połączeniu z atrakcyjną brunetką mamy mieszankę wybuchową. Hostessy skradły serce klienta, a ponadto innych obecnych wystawców i gości targowych.

Na pewno wybór takich hostess odbił się korzystnie na obecności Bike on Wax na targach Bike Expo w Kielcach. Dziewczyny miały za zadanie atrakcyjnie wyglądać na stoisku, rozdawać materiały reklamowe i zapraszać jak największą liczbę gości targowych, aby odwiedzili stoisko promowanego wystawcy.

Klient po zakończeniu targów był bardzo zadowolony z pracy dziewczyn, a z tego cieszymy się najbardziej. Na pewno jeszcze nie jedna wspólna współpraca przed nami, a tymczasem poniżej galeria zdjęć z 3 intensywnych dni targowych prezentująca nasze wspaniałe hostessy. Naszym dziewczynom Oli i Klaudii dziękujemy i przesyłamy buziaki ! :* ????

Galeria