Nasze realizacje

Hostessy Stadion

26 lipca 2017

Hostessy Stadion Narodowy. W październiku mieliśmy dwa mecze naszej wspaniałej Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Nasze 2 piękne hostessy pracowały dla jednego ze sponsorów. Oczywiście klient wybrał idealne połączenie hostess blondynka i brunetka. Wynajęte hostessy przeprowadzały konkurs z gośćmi przebywającymi na strefie VIP. Wypełniały krótkie quizy sprawdzające wiedzę z zakresu piłki nożnej. Hostessy były tak skuteczne, że zabrakło na pierwszym meczu kuponów do wypełniania quizów.

Bardzo fajny był fakt, że dziewczyny miały atrakcyjne sportowe stroje i obuwie. Przede wszystkim idealnie wpisywały się w klimat wydarzenia sportowego, a po drugie praca była dla nich przyjemna ze względu na dużą wygodę. Z zasłyszanych opinii, które do nas dotarły wiemy, że dziewczyny zrobiły niezłą furorę swoją charyzmą, przebojowością i jakością pracy.

Drugi mecz był równie przyjemny i zebrane przez hostessy materiały bardzo usatysfakcjonowały firmę 99 rent, dla której dziewczyny ciężko pracowały, aby wypaść jak najlepiej. Mamy ogromną nadzieję, że poprzez wizytówkę jaką dla nas wystawiły nasze dwie wspaniałe hostessy

Kasia i Żaneta inni sponsorzy również dostrzegą różnice pomiędzy naszą agencją i naszymi hostessami, a agencjami hostess i hostessami, z którymi aktualnie współpracują. Dla nas zawsze klient jest priorytetem. Jego oczekiwania stawiamy na 1 miejscu, a sprawdzone niejednokrotnie przez nas hostessy to najlepsze zespoły o jakie w dzisiejszych czasach bardzo trudno. Niektórym wydaje się, że branża hostess to taka banalna sprawa i przecież każda ładna dziewczyna może się w niej odnaleźć.

Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i jak nie raz nim założyliśmy własną agencją mogliśmy się przekonać, że wcale nie jest takie proste znaleźć odpowiednie dziewczyny do pracy. To tak samo jest bolączką wielu innych branż. Stawiamy na hostessy, z którymi mieliśmy okazję pracować, z których nasi klienci byli już zadowoleni. A przede wszystkim te które widzieliśmy na zdjęciach nie przepełnionych ilością przeróbek graficznych. Również takich zdjęć staramy się unikać przy wysyłaniu prezentacji hostess do naszych klientów.

Nawiązując do tego tematu musimy się pochwalić, że akurat przy tym zleceniu klientka od razu rozpoznała dziewczyny czekające na akredytacje przed bramą stadionu, aby wejść na teren obiektu. Nie ma nic gorszego niż klient zaskoczony wyglądem dziewczyn na żywo i na zdjęciach, które przychodzą obsłużyć ich zlecenie. Hostessy Stadion Narodowy tylko z Creative Agency ! ????

Galeria