Nasze realizacje

Gala Techlandu

26 lipca 2017

Gala Techlandu odbywała się w połowie listopada.

Była to gala jubileuszowa, która odbywała się w centrum Wrocławia w Times Event Center. Bardzo fajny obiekt do organizowania tak dużych imprez. Mieliśmy okazję, kiedyś pojawić się na jednym z eventów, które właśnie tam się odbywały. W sumie z naszej agencji pracowały na gali cztery hostessy: Sandra, Kornelia, Kornelia i Roksana. Bardzo atrakcyjne, kształtne kobiety.

Musimy przyznać, że gust klienta nas zachwycił. Nie da się ukryć, że hostessy z Wrocławia są jednymi z najbardziej atrakcyjnych hostess w całej Polsce. Gala była obsługiwana przez hostessy z różnych agencji. Trochę nas to zdziwiło, bo takich zabiegów rzadko kiedy podejmują się firmy, ale szanujemy decyzje naszego klienta w tej kwestii. Można to traktować jako jedną z form zabezpieczenia się firmy przed agencjami niesolidnymi, nieznanymi wcześniej, albo po nieprzyjemnych przeżyciach związanych ze wcześniejszymi współpracami. Jest nam trochę szkoda, że nie dostaliśmy opcji pełnej obsługi, bo hostess było bardzo dużo.

Zajmowały się pilnowaniem przebiegu imprezy i dbaniem o gości, Dużo wcześniej przed rozpoczęciem eventu otrzymaliśmy program całej zabawy rozpisany krok po kroku, aby dziewczyny były dobrze poinformowane i świadome co się dzieje, na każdym z etapów gali. Organizacja na najwyższym poziomie, kontakt z klientką bajeczny, aż tak dobrej komunikacji nie mieliśmy chyba z żadnym klientem przy tak małym zamówieniu. Mamy nadzieję, że udowodniliśmy iż warto wynajmować hostessy z agencji hostess i modelek Creative Agency. ????

Klientka miała sprecyzowane wymagania co do makijaży dziewczyn, ciemniejsze oko, czerwone lub nude usta. Czerwone sukienki zostały zapewnione hostessom przez klienta. Musimy przyznać, że dziewczyny prezentowały się bardzo okazale, seksownie i z klasą. Hostessy same podczas pracy miały sporo frajdy ze świetnie zorganizowanej imprezy, pełnej atrakcji między innymi ludzi poprzebieranych za zombie, licznych zdjęć na ściance Techlandu i wspaniałego koncertu na żywo, który podobno był bajeczną niespodzianką dla gości biorących udział w zabawie.

Galeria