Nasze realizacje

Hostessy MSPO

26 lipca 2017

Hostessy MSPO to nieodłączny element tarów zbrojeniowych. Hostessy promują stoiska swoich wystawców poprzez roznoszenie ulotek, folderów, obsługę stoiska, udzielanie informacji i kierowanie gości. Podczas targów odbywały się  spotkania z najważniejszymi personami firm. Hostessy również asystowały podczas podpisywania umów i podczas konferencji.

Jest to nasz największy projekt jeśli chodzi o zapewnienie obsługi na targi. Ilość hostess dla jednego wystawcy, czyli 21 hostess jest oszałamiająca. Komplet sukienek i apaszek zakupionych specjalnie pod to zlecenie nadał klasy, szyku i profesjonalizmu hostessom jakiego od nas oczekiwał klient. Wykonaliśmy również badziki z logo klienta, aby każda hostessa dumnie na piersi nosiła logo Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Na pewno długo będziemy wspominać te ogromne targi zbrojeniowe w Kielcach.

Tymczasem przed nami coraz więcej projektów. Najbliższy miesiąc zapowiada się bardzo intensywnie – ponownie hostessy na targi, obsługa imprez firmowych, promowanie konkursu klienta dużej firmy z branży motoryzacyjnej oraz obsługa kolejnej gali sztuk walki. Jesteśmy dumni i zachwyceniu, że nasza dobra opinia tak szybko się rozprzestrzenia, a grono zadowolonych klientów powiększa się z prędkością światła. To świadczy tylko o tym, że profesjonalizm i zaangażowanie w każdy projekt popłaca i zwraca się ze zdwojoną siłą nam jak i również naszym hostessom.

Obecnie nie ma dla nas już żadnych granic terytorialnych w Polsce, gdzie nie udało by się nam zapewnić profesjonalnych hostess. Jesteśmy agencją hostess i modelek multiterytorialną i multizadowalającą. Miło nam będzie jeśli również zostaniesz naszym klientem i przekonasz się co znaczy współpraca na najwyższym poziomie ????

Galeria