Nasze realizacje

Hostessa na targi

26 lipca 2017

Hostessa na targi to najczęstsze zapytania naszych klientów.

Zapewniamy profesjonalne, elokwentne i władające językami obcymi hostessy, które na pewno wzbudzą uznanie wśród gości przebywających na targach. Hostessy są stałym elementem, który uświetnia całe wydarzenie. Do najczęstszych zadań naszych hostess należy rozdawania ulotek, folderów, kierowanie gości do przedstawicieli firm, przekazywanie wizytówek, podstawowych informacji na temat wystawcy. Oczywiście uśmiech i prezencja, która ma przyciągać gości do odwiedzenia stanowiska targowego naszego klienta.

Zapewniamy jednolite stroje dla naszych hostess zależnie od wyboru: klasyczne małe czarne, bądź zestaw marynarka, spódnica i biała koszula, oczywiście klasyczne czarne szpilki i cieliste rajstopy to elementy niezbędne. Dziewczyny pracujące na targach muszą wykazywać się dużą komunikatywnością. Posiadać miłe i zachęcające do rozmowy usposobienie. Tylko takie zachowanie jest w stanie zaskarbić sobie serca gości naszego wystawcy.

Zaopatrujemy w hostessy wszystkie największe targi w całej Polsce: targi mieszkaniowe, targi transportowe, targi budowlane, targi zbrojeniowe, targi kosmetyczne, targi rolne oraz wiele, wiele innych. Jako jedna z niewielu firm w Polsce potrafimy na jedne targi zapewniać w sumie nawet do 30 hostess. Takie zaufanie naszych klientów budzi uznanie i jesteśmy z tego dumni. Nie ma w tym grama nieskromności, po prostu jesteśmy skuteczni, a rynek i nasi klienci to potwierdzają.

Nasze hostessy zawsze zbierają pozytywne opinie, a to dzięki dużej selekcji i wymaganiom jakie przed nimi stawiamy. Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczonymi hostessami pracującymi w branży minimum rok. Muszą wykazać się znajomością co najmniej jednego języka obcego i wysoką kulturą osobistą. Uroda ma dla nas ogromne znaczenie, ale nie jest najbardziej istotna. Dziewczyny muszą być zadbane, o wzroście powyżej 170 cm i uśmiechu, który powali na kolana każdego.

Hostessy na targi nie mogą wyglądać tak jak czołowe fotomodelki pracujące w zakresie bielizny, ponieważ większość klientów targowych oczekuje w urodzie skromności i naturalności nie skalanej medycyną estetyczną i operacjami plastycznymi. Jesteśmy agencją hostess stawiającą na piedestale wymagania klienta. Zawsze dopasujemy hostessy odpowiednio do preferencji naszego klienta. Jeśli poszukujesz hostess na targi i nie wiesz z jakiej agencji hostess skorzystać to nie błądź i zgłoś się do nas, a my wykonamy powierzone nam zadania na najwyższym poziomie.

Potrzebna Ci hostessa na targi zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny bądź skontaktowania się z nami telefonicznie.

Galeria