Nasze realizacje

Bawarskie hostessy

26 lipca 2017

Bawarskie hostessy impreza firmowa. Pod koniec września obsługiwaliśmy bardzo fajny event firmowy, gdzie 4 hostessy pracowały w strojach bawarskich, a dwie w strojach galowych.

Hostessy przebrane za urocze bawarki odpowiadały za przeprowadzania konkursów, robienie sobie zdjęć z gośćmi na specjalnie przygotowanej ściance i dbanie o ogólną dobrą zabawę na imprezie firmowej.

Hostessy ubrane w stroje galowe odpowiadały za obsługę recepcji, sprawdzenie listy gości i wydawanie upominków. Jesteśmy bardzo zadowoleni i tego jak atrakcyjnie prezentowały się nasze warszawskie hostessy.

Event odbywał się w siedzibie firmy na wylocie z Warszawy w piątkowe popołudnie i trwał aż do nocy. Nie da się ukryć, że przybycie na czas w najgorszych godzinach szczytu to ogromny sukces.  Nasze dziewczyny podołały temu zadaniu prawie w komplecie.

Ślemy szczególne podziękowania dla naszej koordynatorki z Warszawy Kasi, która oprócz samej pracy na evencie jako bawarska hostessa, załatwiała stroje dla dziewczyn oraz zrobiła małą relację fotograficzną z wydarzenia, którą można zobaczyć poniżej.

Galeria