Nasze realizacje

Hostessa Mitsubishi

26 lipca 2017

Hostessa Mitsubishi w ostatni weekend pracowała na polu golfowym Toya Wrocław. Na polu golfowym odbywały się eliminacje podczas turnieju DB Polish Masters.

Marka Mitsubishi prezentowała swoje kultowe nowości na terenie pola golfowego i zbierała zapisy na jazdy próbne. Nasza hostessa Ola prze cały dzień pracowała przy jednym z najnowszych modeli zbierając chętnych na jazdy, udzielając informacji na temat samochodu oraz rozdawała ulotki i prezentowała katalog. Nie da się ukryć, że warunki do pracy świetnie sprzyjały. Pogoda była zacna, a piękne otoczenie pola golfowego robiło ogromne wrażenie, co wpływało na to, że praca była bardzo przyjemna ????

Jest nam niezmiernie miło, że mieliśmy możliwość pracy dla marki Mitsubishi podczas tego eventu. Naszym największym wyzwaniem było wpisanie się w stylistykę ubioru panującą na polu golfowym. Istnieje sporo ciekawych zasad odnośnie garderoby, a właściwie to mody panującej na polu Mianowicie obowiązkowy jest kołnierzyk i wygodne buty, ale nie adidasy, a do tego spodenki i tutaj można mieć pole do popisu jeśli chodzi o fasony i kolory. Finalnie udało nam się skomponować fajną stylizację, którą z Olą dobraliśmy. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pojawić się na polu golfowym Toya pod Wrocławiem. Dziękujemy Oli za skuteczną pracę i nie możemy doczekać się kolejnych zleceń z jej udziałem. <3

Galeria