Nasze realizacje

Wynajem hostess niezbędny podczas eventów

16 lipca 2018

Wynajem hostess niezbędny podczas eventów wspiera organizację każdego wydarzenia.
Odciąża z najbardziej żmudnych i uciążliwych obowiązków jakimi jest sprawdzanie list gości, kontrolowanie scenariusza i informowanie o harmonogramie wydarzenia, wydawanie gift packów. Wynajmując hostessy posługujące się językami obcymi mamy również możliwość wsparcia językowego. O ile język angielski nie stanowi w obecnych czasach problemu praktycznie dla nikogo, to hiszpański, włoski czy francuski bywa bardzo przydatny przy zagranicznych Gościach eventu.

W takiej sytuacji zatrudnienie hostess wielojęzycznych jest ogromnym ułatwieniem dla organizatorów. Od paru lat w Polsce kwitnie organizacja międzynarodowych konferencji, na których niezbędne jest wsparcie. Jako agencja hostess z wieloletnim doświadczeniem na rynku jesteśmy w stanie zaproponować dziewczęta wielojęzyczne. Potrafiące odnaleźć się podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń. Nie tylko pięknie wyglądają, ale również świetnie spisują się w roli osób koordynujących przebieg harmonogramu wydarzenia. Pomagają przy trwających prelekcjach podając mikrofony, wodę oraz inne niezbędne rzeczy.

To nie tylko piękny wygląd ma znaczenie przy wynajmie hostess, ale przede wszystkim liczy się obycie, doświadczenie, wysoka kultura osobista i odpowiedni wygląd, który ma być dziewczęcy, a nie wulgarny.
Bardzo często tłumaczymy Klientom, że są hostessy i hostessy, a między nimi jest ogromna przepaść. Jeśli zależy nam na jakości to i cena będzie wyższa, ale na pewno nie będzie to inwestycja nieopłacalna. Wielu naszych Klientów jest po wielu przejściach z agencjami hostess. Przychodzą do nas z różnymi doświadczeniami, a opowieści niejednokrotnie przyprawiają nas o włosy stojące dęba. Niska cena to najgorszy wyznacznik czego można spodziewać się po hostessach.

Trzeba pamiętać, że wynajem hostess na event może być ułatwiający pracę, ale zdarza się że staje się utrapieniem. Im niższa cena, tym niższa stawka hostessy, im wyższa cena tym wyższe wynagrodzenie agencja ma możliwość wypłacić dziewczynom. My zawsze kierujemy się jakością, a co za tym idzie wynagrodzeniem, które jest atrakcyjne dla naszych hostess. W związku z tym, że mamy w naszej bazie dziewczęta o wieloletnim doświadczeniu, obyciu, niesamowitej urodzie jesteśmy zobowiązani do atrakcyjnych wynagrodzeń, by móc proponować swoim Klientom hostessy najwyższej klasy.

Wynajem hostess niezbędny podczas eventów, a my polecamy korzystać z usług profesjonalistów KONTAKT.