Agencja Hostess Łódź

Agencja Hostess Łódź

Łódź to miasta różnorodności, miasto pełne zieleni, niesamowitej architektury, miasto, gdzie znajduje się najdłuższa w Polsce ulica Piotrkowska oraz niemal centrum Polski - to właśnie czyni Łódź jednym z atrakcyjniejszych miast, jeśli idzie o organizację najznamienitszych spotkań kultury, sportu, rozrywki czy biznesu. Wnętrza EXPO - Łódź pozwalają na adaptację wielu imprez takich jak targi, kongresy czy wystawy, a na wszelkich tego typu wydarzeniach nigdy nie brakuje naszych hostess, hostów czy modeli. Creative Agency nieraz brała także udział jako agencja hostess w oprawie wydarzeń odbywających się w Miejskiej Arenie Kultury i Sportu, która jest największą w łodzi przestrzenią dla wszelkich imprez - nawet o ogromnym rozmiarze jak największe koncerty czy popularne mecze. Nie boimy się wyzwań, a każda współpraca jest dla nas przygodą, której zawsze chcemy sprostać. I robimy to na 110%!

Nasza agencja hostess jest polecana w całym kraju, dlatego działamy na teranie całej Polski uświetniając dziesiątki imprez w największych polskich miastach. Tam, gdzie jesteśmy ma być profesjonalnie, z klasą i nienagannie. Dbamy o to od lat, a nasze sukcesy można prześledzić w portfolio agencji. Dysponujemy najlepszym zespołem pracowników, którzy uświetnia każdą imprezę!

Ponadto Łódź jako stolica mody ma duże zapotrzebowanie na modelki i modeli do sesji lookbookowych. Nasz agencja w swojej bazie ma bardzo duże zasoby osób, o różnorodnej urodzie, które z sukcesami realizują sesje zdjęciowe na terenie całej Polski w każdej z branż. Chętnie zapewnimy idealnie dobrane modelki i modeli pod charakter marki.

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena