Agencja Hostess Szczecin

Agencja Hostess Szczecin

Szczecin to miasto wyjątkowe! Prężnie rozwijające się, a przy tym leżące tuż przy niemieckiej granicy i ściągające do siebie wiele polsko - niemieckich biznesów. Szczecin to wyjątkowe miasto, w którym corocznie odbywa się wiele imprez o różnej randze, a każda z nich wymaga odpowiedniego anturażu. A o oprawę każdego rodzaju imprezy dbamy my - ogólnopolska agencja hostess Creative Agency.

Kochamy swoją pracę i z wielkim entuzjazmem podchodzimy do każdego zlecenia. Kierujemy się zasadą, iż najwięcej można zdziałać dobrym pierwszym wrażeniem, więc naszym celem jest przygotowanie pracowników do imprezy tak, by wywołali efekt "wow".

Nasz zespół modelek, hostess, hostów oraz modeli brał już udział w setkach eventów, bankietów, imprez kulturalnych, sportowych i wielu innych, uświetniając te imprezy nie tylko swoją nienaganną aparycją, ale także komunikatywnością, charyzmą i działaniem na najwyższym poziomie.

Staramy się najskuteczniej i w sposób wysoce jakościowy reklamować produkt lub usługę, a także tworzyć klimat wydarzeń, w których mamy zaszczyt uczestniczyć.

Imprezy na Odrze, w nowoczesnych lokalach Szczecina lub w historycznych przestrzeniach, gdzie zatrzymał się czas - gdziekolwiek organizujesz swój event, stworzymy do niego oprawę na jaką zasługuje!

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena