Agencja Hostess Warszawa

Agencja Hostess Warszawa

Warszawa - serce Polski, miasto, które nie zasypia i stolica, w której odbywają się wszystkie imprezy najwyższej rangi- polskiej, europejskiej, nierzadko światowej. Spotkajmy się w Warszawie! Zaufało nam już setki klientów, a nasze modelki, hostessy, hości i modele wzbogacają targi, bankiety, imprezy, sesje zdjęciowe i akcje promocyjne.

Zespół Creative Agency jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś przełomowego, gdzie prezentowane są wyjątkowe usługi, produkty z najwyższej półki lub gdzie trzeba stworzyć wyjątkową oprawę dla podniosłego wydarzenia. Naszym mottem jest indywidualne i mocno spersonalizowane podejście do zlecenia.

Działamy w oparciu o wytyczne i preferencje klienta. Imprezy dopinamy na ostatni guzik i co najważniejsze - tworzymy atmosferę, która zawsze jest atrakcyjna! Agencja hostess Creative Agency to kobiety i mężczyźni o nienagannej aparycji, ale także ludzi z charyzmą, wykształceni, obyci i komunikatywni. Powierz nam swoją imprezę - stawiaj na 100% świetności!

Największe hale targowe takie jak Global Expo, Ptak Expo i EXPO XXI w okresie targowym jest zapełniane po brzegi hostessami i hostami z naszej agencji hostess i hostów. Ponadto obsługujemy akcje promocyjne w galeriach handlowych, konferencje w hotelach oraz duże imprezy na Stadionie Narodowym.

Czekamy z niecierpliwością na brief czego Państwo potrzebują i na kiedy.

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena