Agencja Hostess Kielce

Agencja Hostess Kielce

Kielce - miasto wielu imprez, położone w pięknym otoczeniu Gór Świętokrzyskich i w dogodnym miejscu na mapie Polski - tutaj każdemu jest blisko i po drodze! Dlatego też, dzieje się tutaj wiele! Targi, kongresy, spotkania biznesowe, kulturalne, sportowe, muzyczne. Wszystko, czego szukasz odbywa się w Kielcach! Dobrze o tym wiemy, gdyż zespół Creative Agency swoją obecnością uświetniała dziesiątki tutejszych imprez, a każda okazywała się niebagatelnym sukcesem. Centrum kongresowe i wystawiennicze Targi Kielce to miejsce, gdzie często przychodzi nam uświetniać prezentację luksusowych produktów, usług czy prestiżowych wydarzeń, na których pojawiają się ludzi z całego kraju oraz zza granicy. Twój event może wyglądać podobnie!

Jako agencja hostess oferujemy wsparcie hostess, hostów, modelek i modeli, dzięki pracy których stworzymy razem z Tobą nietuzinkową oprawę wydarzenia. Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem wykształceni i charyzmatyczni, wyróżniający się aparycją i ceniący takie wartości jak zaangażowanie w pracę i kreatywność. Naszą dewizą jest to, iż sukces zaczyna się od spotkań i bez wątpienia muszą być to spotkania, o których się nie zapomina!

Od lat koordynujemy największe stoiska targowe w tym takich gigantów jak New Holland, Sygenta czy Polska Grupa Zbrojeniowa. Nasze zespoły hostess osiągają nawet ilość 20 osób do obsługi jednego stoiska targowego. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi lokalni koordynatorzy pilnują by cały przebieg pracy hostess i hostów był na najwyższym poziomie. Wspieramy i pomagamy w każdym zakresie organizacyjnym.

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena