Agencja Hostess Kraków

Agencja Hostess Kraków

Uroków Krakowa chyba nikomu nie trzeba szczególnie zachwalać, to nasze Miasto Królów, prężnie rozwijający się od wieków ośrodek akademicki, ale i biznesowy. Dziś największy odsetek firm outsourcingowych skupia się właśnie w Krakowie, a biznes z wielu branż ma tę miasto jako swoją mekkę. Dlatego też jest to miasto nasycone wydarzeniami, eventami, imprezami często o międzynarodowym charakterze.

Nasza agencja hostess Creative Agency ma zaszczyt uświetniać tutaj wiele spotkań na różnym szczeblu, a tam, gdzie się pojawiamy tworzymy niepowtarzalny klimat służący biznesowym interesom. Prezentacja produktu lub usługi dzięki agencji hostess wysyłającej na wydarzenie wykształcone, komunikatywne, charyzmatyczne hostessy, modelki oraz hostów i modeli wpływa znacząco na odbiór marki.

Otwarcie kilka lat temu Centrum Kongresowego, istniejąca hala Expo Kraków i inne lokalizacje sprzyjają spotkaniom, na których prezentuje się i rozwija polski oraz zagraniczny biznes.

Nasi klienci szukając oferty na najwyższym poziomie, cenią nas za indywidualne podejście do każdego zlecenia i organizację pracę z dbałością o najmniejszy szczegół. My wiemy, że sukces zaczyna się od spotkań, dlatego robimy wszystko, by spotkania te miały niezapomnianą oprawę!

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena