Agencja Hostess Wrocław

Agencja Hostess Wrocław

Piękny Wrocław to nie tylko wyjątkowe Stare Miasto, 100 urokliwych mostów i warta poznania burzliwa historia, ale to także, jak głosi oficjalne hasło Wrocławia, "Miasto Spotkań". Spotkań głównie naukowych i biznesowych, gdyż Wrocław jest jednym z wiodących miast Polski pod względem innowacyjności i przedsiębiorczości. Dlatego nasza agencja hostess prężnie działa w tym pięknym miejscu, a nasze modelki, modele, hostessy i hości uświetniają niejedną galę, bankiet, targi czy akcje promocyjne.

Stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, dlatego nasz personel zawsze z należytą dokładnością zostaje odpowiednio dobrany do rangi i charakteru imprezy. Nieważne, czy planują Państwo duże wydarzenie czy niewielkie spotkanie. Kreatywny, wykształcony zespół ludzi Creative Agency o miłej aparycji uświetni każdą okazję podnosząc rangę wydarzenia o kolejny stopień.

Do głównych punktów wyjątkowych wydarzeń należy Stadion Wrocław, Hala Stulecia, Wrocławskie Centrum Kongresowe oraz Narodowe Forum Muzyki, a nieopodal Wrocławia urokliwy Zamek Topacz. Znamy każde z tych miejsc bardzo dobrze. Nasz zaradny zespół hostess niejednokrotnie pracował z sukcesem na tych obiektach.

Spotkajmy się razem w pięknym Wrocławiu, gdzie życie toczy się przez całą dobę, a miasto pełne jest ludzi podobnych nam - przedsiębiorczych, lubiących wyzwania i potrafiących zaprezentować siebie wraz z produktem lub usługą na najwyższym poziomie!

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena