Agencja Hostess Katowice

Agencja Hostess Katowice

Katowice to bez wątpienia jedno z najmodniejszych polskich miast i wiodący ośrodek biznesowy, w którym ma miejsce wiele wydarzeń ze świata przedsiębiorców - tak polskich jak i zagranicznych. Ale to także miasto, gdzie prężnie rozwija się nauka i kultura i jest też w nim miejsce na wiele spotkań z tych dziedzin. Creative Agency jako profesjonalna agencja hostess oraz lat uczestniczy w wydarzeniach dużej rangi odbywających się np. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, najnowocześniejszej obecnie przestrzeni w Katowicach, jeśli idzie o organizację eventów na wielką skalę jak i bardziej kameralnych. Zaufało nam do tej pory wielu katowickich i śląskich klientów, a nasza agencja hostess zatrudniana jest na bieżąco w celu uświetnienia kolejnych wydarzeń. Tam, gdzie się pojawiamy z naszymi hostessami, hostami czy modelami, tworzymy atmosferę prestiżu, gdyż tylko taka sprzyja zawieraniu interesów na najwyższym poziomie.

Dbamy bardzo o oprawę miejsca, dobieramy swoich pracowników indywidualnie do każdego ze zleceń, a każdego klienta traktujemy jako partnera uważnie słuchając jego preferencji i wizji. To jest siła naszej agencji hosstes i to sprawia, iż jesteśmy polecani dalej. My wiemy, że każdy sukces zaczyna się od udanych spotkań!

Ponadto nie stanowi dla nas problemu zapewnienie hostess do okolicznych miejscowości takich jak Sosnowiec czy Bielsko-Biała. Niejednokrotnie zapewnialiśmy duże zespoły hostess do EXPO Silesia lub w obiekcie Targi Bielskie. Nasze hostessy to specjalistki od profesjonalnej obsługi stoisk targowych. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi swojego stoiska targowego to koniecznie skontaktuj się z naszą agencją hostess.

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny

Wycena