Nasze realizacje

Ogólnopolska agencja hostess

09 września 2018

Ogólnopolska agencja hostess Creative Agency we wrześniu obsłużyła ogromną ilość zleceń. Już zakasamy rękawy na nadchodzący wielkimi krokami grudzień, który już zapełnia się nam w kalendarzu realizacji.
Nowym Klientom na zlecenia ,,ad hock” niestety jesteśmy zmuszeni odmawiać. Zdarza się i naszym stałym z czymś na ostatnią chwilę wyskoczyć, a nie da się ukryć, że aby mieć najlepsze dziewczęta warto kontaktować się jak najszybciej. Takie zlecenia na już zawsze są bardzo nerwowe i wymagają większych nakładów pracy niż duże konferencje z ponad 20 zatrudnionymi hostessami.

Najbardziej optymalny czas na zamówienie hostess to minimum tydzień. Przy takich projektach jak targi, które są ogromne np. AgroShow, PGA, Budma i ogólnie wszystkie od lutego do kwietnia zalecamy bookować już na przełomie stycznia i lutego. Później może być za późno by mieć do wyboru dużą bazę solidnych dziewczyn.

Działając na terenie całej Polski musimy zawsze trzymać rękę na pulsie. Nikt nie zna lepiej dziewczyn niż agencje hostess. Zdarzają się Klienci, którzy na własną rękę poszukują hostess, a później one się i wycofują i nagle zostają na lodzie. Nie polecamy tego rozwiązania, bo w przeciwieństwie do agencji hostess my wiemy najlepiej kto w jakiej pracy się sprawdzi. Nie każda hostessa nadaje się na konferencje, na targi, a jednocześnie na akcje promocyjne i animacje, czy rozdawanie ulotek. Tutaj my możemy najlepiej dobrać kandydatki, które proponujemy naszym Klientom.

Z nami zawsze można liczyć na rzetelną opinię i skuteczny dobór osób do zlecenia i wymagań. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Ogólnopolska agencja hostess Creative Agency poleca się w całym kraju jak również na targi zagraniczne, na które też wysyłamy nasze dziewczęta.

Galeria