Nasze realizacje

Hostessy na konferencje

10 stycznia 2018

Hostessy na konferencje

Hostessy na konferencje, biznesowe spotkania, kongresy, czy konferencje to szczególne okazje, by nie tylko wynieść z nich kontakty i wiedzę, ale także miło spędzić czas. Trendem ostatniej dekady jest wynajmowanie hostess na konferencje. Hostessy i hości dedykowani do tych zadań, prócz atrakcyjnego wyglądu, muszą wyróżniać się elokwencją i komunikatywnością. Uprzejmy uśmiech, uzupełniony krótką rozmową z pewnością poprawi nastrój uczestnikom i organizatorom takiego wydarzenia.

Kobieta łagodzi obyczaje

Mimo iż, nazywamy to trendem, hostessy na konferencjach to nie wymysł ostatniej dekady. Atrakcyjne kobiety od zarania dziejów stawały się ozdobą wszelkich spotkań naukowych, jak i tych u szczytów władzy. Do dziś ich rola niewiele się nie zmieniła. Mają zadbać o dobry nastrój podczas eventu i pełnić rolę pomocników gospodarzy. Prócz łagodzenia obyczajów, do głównych zadań hostess należy powitanie i rejestracja gości, rozdawanie niezbędnych materiałów oraz upominków, zaś w czasie przerw zachęcanie do skorzystania z obsługi cateringu. Osoby dedykowane do tego zadania muszą wyróżniać się nie tylko atrakcyjnością, ale także wysokim poziomem komunikacji interpersonalnej. Na konferencjach zazwyczaj goszczą osoby związane ze światem biznesu i nauki, w związku z czym jedynie profesjonalna obsługa jest w stanie zagwarantować nam powodzenie spotkania.

Komu zaufać?

Na szczęście zawodowym wynajmowaniem hostess na konferencje zajmują się profesjonalne agencje. Dzięki temu, oszczędzacie Państwo nie tylko czas, ale macie także pewność, że wydarzenie będzie obsługiwane przez doświadczone osoby, którym można zaufać.

Hostessy na konferencje to klasyka gatunku, która jest niezbędna by całe wydarzenie przebiegało pomyślnie. Standardowo na dużych konferencjach można spotkać od 20-40 hostess jednocześnie obsługujących wydarzenie i trzymających nad nim pieczę. Oczywiście są też mniejsze konferencje które wymagają mniejszej ilości hostess, ale to rzadkość. Najczęściej do tej pory zdarzało nam się zapewniać ok. 30 hostess jednocześnie na konferencji branżowej.

Galeria