Nasze realizacje

Hostessy akcje promocyjne

06 kwietnia 2019

Hostessy akcje promocyjne

Akcje promocyjne i degustacje w większości bazują na efekcie pierwszego wrażenia. W tym danym momencie to nie my, jako przedsiębiorcy, decydujemy o sukcesie bądź porażce akcji, ale osoby, którym powierzamy to zadanie. Jeśli szukanie skutecznego i sprawdzonego sposobu zareklamowania swoich produktów lub usług, hostessy Creative Agency spełnią Państwa oczekiwania.

Face to face

Snując się po alejkach galerii handlowych, z witryn wciąż spoglądają na nas te same piękne twarze kampanii i idealnie zbudowane manekiny. Sklep nie różni się od sklepu. A gdyby tak, postawić przed Klientem prawdziwą, uśmiechniętą osobę? Sprzedaż bezpośrednia zawsze przynosi najwyższe wyniki. Stąd, planując efektywną akcję promocyjną, najrozsądniej wynająć do tego zadania sprawdzoną agencję hostess. Hostessy na  akcjach promocyjnychwyróżniają się ogromnymi pokładami energii, optymizmem i zaangażowaniem. Podejście do Klienta jest zawsze indywidualne i na najwyższym poziomie. Doświadczenie pozwala na szybkie reakcje i umiejętność wpisania się w dobry moment. Prócz aparycji, a jak wiemy piękno przyciąga jak magnes, liczy się także nastawienie. Umiejętność sprawnej komunikacji interpersonalnej i odpowiednie przygotowanie powodują, że hostessy są pewne siebie, jednak nienachalne. To ich uśmiech ma sprawić, że Klient sam będzie chętny do rozmowy i skorzysta z Państwa promocji.

Wybór doskonały

Jak wytypować odpowiednie hostessy? Akcje promocyjne są specyficznym rodzajem wydarzenia. Bazują na emocjach i nastawione są na sprzedaż „tu i teraz”. Państwa Klient pod wpływem chwili i doznań decyduje się na zakup bądź jego odwleczenie. Atrakcyjna i kompetentna hostessa to klucz to serca Klienta. Ważne jest nie tylko to jak się prezentuje, ale także też to, co mówi. Stąd tak istotne jest, aby planując akcję, zwrócić się do profesjonalnej agencji hostess. Dzięki temu macie pewność, że osoby, które będą reprezentowały Państwa markę, są sprawdzone i fachowo przygotowane do prowadzenia tego typu eventu.