Nasze realizacje

Host maskotka

26 lipca 2017

Host maskotka na targach to nasza pierwsza realizacja związana z pełnym przebraniem w pluszowy strój. Kilka dni temu odbywały się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w obiekcie Ptak Expo w Nadarzynie. Praca w takim stroju wymaga wiele dystansu do siebie i poczucia humoru. Adrian spisał się świetnie, a klient wystawił mu 6+ jeśli chodzi o współpracę. Bardzo lubimy słyszeć tak pochlebne opinie o naszych hostessach i hostach, bo to wpływa na całokształt opinii o naszej agencji hostess i modelek, którą staramy się budować od pierwszego dnia naszej działalności dając z siebie 100% i tego samego oczekujemy od naszych podopiecznych.

Host maskotka to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą przyciągnąć uwagę gości targów i ich rozbawić. Sprawdza się lepiej niż wszystko inne, a jak do tego w strój przebrana jest charyzmatyczna, wesoła osoba to sukces gwarantowany!

W Nowy Rok zdecydowanie weszliśmy z przytupem i mamy nadzieję, że efekty naszych działań pod koniec roku 2017 pozytywnie nas zaskoczą ! ???? Trzymajcie kciuki, a poniżej kilka zdjęć z targów. W roli głównej nasz super hero Adrian !

Galeria