Nasze realizacje

Fordanserki Creative Agency

06 kwietnia 2019

Fordanserki Creative Agency

Organizujecie Państwo jubileusz swojej firmy? Obawiacie się, że na planowanym przez Was evencie nikt nie będzie chętny do zabawy? Prowadzony przez Państwa klub, mimo serwowania doskonałych drinków i koncertów znanych DJ-ów nie przynosi oczekiwanych zysków? Rozwiązaniem jest wynajęcie fordanserek. Fordanserki to grupa hostess, których zadaniem jest wprowadzenie gości w dobry nastrój i zachęcenie ich do wspólnej zabawy na parkiecie. Jeżeli zależy Państwu na sprawdzonych i doświadczonych osobach – wynajmijcie je przez agencję Creative Agency.

Towarzyszki do tańca i rozmowy

Fordanserki, jak sama nazwa wskazuje, są po to, by porwać gości do tańca. Ich zadaniem jest udział w imprezach, nierzadko branżowych lub firmowych, które potrzebują „ożywienia”. Doświadczone dziewczyny wiedzą jak zachować się w każdej sytuacji. Nie są nachalne, umieją tańczyć i zarażać swoim uśmiechem. Nie sposób pominąć ich aparycji. Atrakcyjne, zabawne i komunikatywne kobiety z pewnością zapadną w pamięci wielu gościom imprezy. Jeśli decydują się Państwo na wynajęcie fordanserek na przyjęcie, na którym goszczą również osoby zza granicy, warto zwrócić uwagę na ich znajomość języków obcych. Klientami agencji bardzo często są znane kluby taneczne, które zyskują dzięki temu coraz większą ilość Klientów. Tym samym, organizując eleganckie spotkanie, warto wziąć pod rozwagę wynajęcie fordanserek. Zadaniem agencji jest tak wytypować osoby, by umiały wpisać się w klimat planowanego wydarzenia, również swoim strojem.

Praca na planie

Fordanserki nierzadko angażowane są do wystąpień w teledyskach i filmach reklamowych. Z tego względu Creative Agency zwraca także uwagę na fotogeniczność współpracujących z nią dziewczyn.