Nasze realizacje

Agencje hostess

02 listopada 2017

Agencje hostess zajmują się profesjonalnym wynajmowaniem hostess dla firm zewnętrznych. Są idealnym partnerem dla jednostek organizujących konferencje, bankiety, targi, gale, imprezy firmowe, plenerowe lub akcje promocyjne.
Do agencji może zgłosić się zarówno reprezentant firmy, planujący konkretne wydarzenie, jak i firma, która zawodowo zajmuje się organizacją eventów. Pośredniczenie i doradztwo w przygotowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń, zapewnia organizatorowi wybór właściwych hostess. Mając na uwadze rodzaj planowanego eventu, zadaniem agencji jest wytypowanie dedykowanych do tego osób.  Personelu, który wykazuje adekwatne do tego zadania predyspozycje. Podczas castingu, profesjonalna agencja bierze pod uwagę nie tylko atrakcyjny wygląd hostess, ale także ich umiejętności komunikacyjne, znajomość języków obcych i przygotowanie do radzenia sobie w zaistniałej, niespodziewanej sytuacji.

Obecnie, agencje hostess, nie ograniczają się wyłącznie do zatrudniania kobiet, ale także posiadają w swojej bazie hostów, modeli oraz modelki. Wielotorowe działanie, doświadczenie w branży i bogate portfolio daje Klientom pewność, że organizowane przez nich wydarzenie zostanie poprowadzone zgodnie z założonym wcześniej scenariuszem i przyniesie oczekiwane rezultaty. Korzystając z usług agencji, Klient może liczyć na profesjonalną obsługę akcji promocyjnej oraz wytypowanie do tego zadania kobiet i mężczyzn, którzy są odpowiednio przeszkoleni do pracy w charakterze hostess i hostów.

Ponadto agencje hostess ułatwiają kwestię komunikacji, zatrudnienia i odciążają firmę, która się do nich zgłasza ze wszystkich formalności prawnych. Bardzo często otrzymanie faktury jest dużo wygodniejsze niż bezpośrednie zatrudnianie osób. Niestety wiele firm nie mając do czynienia z branżą niejednokrotnie naraziła samego siebie na zatrudnianie nieodpowiednich osób. Należy pamiętać i szczególną uwagę przywiązywać nie tylko do wyglądu, a ogólnej aparycji i obycia. Agencje hostess skrupulatnie znają branżę i wiedzą kto jest wart rekomendacji i zatrudnienia, więc wart korzystać z ich usług by ograniczyć sobie ilość pracy i niepotrzebnych nerwów.

Jeśli chcą Państwo się przekonać jak łatwie i przyjemne może być zatrudnianie hostess i hostów zapraszamy do kontaktu z nami. 

KLIKNIJ TUTAJ

Galeria