Nasze realizacje

Bal karnawałowy

06 kwietnia 2019

Bal Karnawałowy – hostessy Wrocław. Nasze piękne hostessy pod koniec stycznia przez dwa wieczory obsługiwały bankiet dla firmy Amazon.  Był to nasz drugi rok z rzędu kiedy obsługujemy tą imprezę. Zadaniem dziewcząt była obsługa recepcji – sprawdzanie listy gości, wydawanie kuponów na alkohol dla gości oraz masek karnawałowych. Bardzo przyjemna i wspaniała atmosfera panowała na Stadion Wrocław podczas obu imprezowych wieczorów.

Pracowały jedne z naszych najulubieńszych hostess z Wrocławia, z którymi staramy się współpracować przy wszystkich możliwych realizacjach.  Hostess solidnych, punktualnych i na prawdę zaangażowanych w powierzone im zadania. Czysta przyjemność ze wzajemnej współpracy gwarantowana. ????

Bardzo dziękujemy dziewczynom za kolejny wspólnie zrealizowany event na 6+.

Wielkimi krokami zbliża się ogromne rozpoczęcie sezonu hostessowego – dużo imprez, targów, akcji promocyjnych. My już powoli poczuliśmy siłę rażenia ilości zapytań od klientów i realizacji w toku,  które już są zaplanowane przed nami.

Mamy ogrom planów do zrealizowania i wdrążenia zmian i rozbudowy oferty agencji, ale o efektach będziemy mogli porozmawiać dopiero za parę miesięcy.

Galeria