Nasze realizacje

Profesjonalne hostessy na targi

22 listopada 2017

Dziś praktycznie każda marka, która uczestniczy w targach, decyduje się na wynajęcie hostess. Nie tylko pełnią one funkcję reprezentacyjną, która stanowi swoisty wabik na odwiedzających, ale także aktywnie współuczestniczą w promocji. Rozdają ulotki, prezentują aplikacje na tabletach, zbierają dane. W końcu nie od dziś wiadomo, że piękno działa na nas jak magnes.

Dobór hostess

Na co warto zwrócić uwagę, kiedy stajemy przed wyborem hostess na targi? Prócz atrakcyjności, która nie ulega wątpliwości, hostessa musi mieć odpowiednie predyspozycje komunikacyjne. Jeśli naszym celem jest pozyskanie jak największej ilości leadów i kontaktów podczas wystawy, osoba, której powierzamy to zadanie prócz miłej aparycji, musi wiedzieć, jak zachęcić potencjalnego Klienta to wejścia w interakcję. Jeśli planujemy wyjazd na targi zagraniczne lub wiemy, że na naszych będą gościły osoby z innych krajów – hostessa powinna sprawnie posługiwać się językiem obcym. Kolejną istotną kwestią, jest umiejętność odnalezienia się jej w zastałej sytuacji. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z prezentacją produktów, usług medycznych, czy samochodów – hostessa powinna mieć doświadczenie w pracy przy podobnym evencie.

Agencja hostess

Na koniec warto podkreślić, że profesjonalne agencje hostess, same podpowiadają Klientom, które osoby najlepiej sprawdzą się podczas ich wydarzenia. Doświadczeni headhunterzy zwracają uwagę na wszelkie ewentualności i predyspozycje – czy hostessa posiada odpowiednie kompetencje oraz przy organizacji, których eventów najlepiej się sprawdzi.

Agencja hostess Creative Agency

Nasza agencja hostess dostarcza hostessy na targi w każdym większym mieście w Polsce: Warszawa, Kraków, Kielce, Gdańsk, Katowice, Poznań, Sosnowiec i Wrocław. Wysyłamy również nasze hostessy na targi zagraniczne do Niemiec, Francji oraz Londynu. Jesteśmy otwarci na współprace nie tylko na terenie Europy, ale również w innych częściach świata. Nasze hostessy świetnie posługują się językami obcymi, które są elementarne podczas takich wyjazdów.