Nasze realizacje

Podsumowanie 2016

Lipiec 26, 2017
Podsumowanie 2016 roku

Rok 2016 był dla nas przełomowym czasem. Rozpoczęliśmy działalności własnej agencji hostess na własny rachunek. Zaprzestaliśmy pracy  dla innych agencji jako koordynator i spinacz wszystkich spraw związanych z agencją hostess czy też eventową. Dzięki naszej zawodowej przeszłości nabraliśmy 6 letniego doświadczenia. Mamy doświadczenie w każdym elemencie tworzenia eventu.

Jesteśmy dumni z siebie patrząc na tegoroczne wyniki wydarzeń, marek jakie obsłużyliśmy, współprac z wspaniałymi i rzetelnymi hostessami oraz poznanie wielu wspaniałych i inspirujących ludzi. Rozwinęliśmy się na polu e-commerce, marketingu, reklamy oraz pracy nad efektywnym osiąganiem wyznaczonych celów. Rok 2017 będzie na pewno kolejnym przełomowym rokiem dla naszej agencji hostess. Od samego początku wkładamy w nasze działania całe serce i duszę, aby się rozwijać. Pracować więcej i więcej. Jednocześnie chcemy ciągle podwyższać jakość naszych usług. Pragniemy, aby nasze hostessy były zadowolone ze współpracy na każdym polu, a jednocześnie nasi klienci świetnie reagowali na ich obecność podczas swoich wydarzeń.

Branża eventowa prężnie się rozwija w Polsce od paru lat, teraz powoli osiąga swoje najszybsze tempo rozwoju i to jest dla nas ogromna szansa. Nie jest sztuką założyć agencję hostess i modelek i przetrwać sezon, najważniejsze to dążyć do bycia marką topową w Polsce i utrzymać się na brutalnym rynku, nie rok, nie dwa, czy pięć, ale długie owocne lata. Nie sztuką jest zaniżać ceny, przez co rynek staje się coraz mniej korzystny dla wielu hostess i agencji. Sztuką jest przekonać klienta, że cena jest adekwatna do jakości waszych usług, a nie obniżanie maksymalnie stawki hostessom. Takie działania kończą się tym, że hostessy pracują za marne 8-12 zł za godzinę pracy i ich praca jest nieefektywna i niezadowalająca.

Najważniejszą lekcją każdej prosperującej firmy powinna być ogromna doza empatii i zrozumienia wobec swoich pracowników. To oni są najważniejsi, bez nich byśmy nie istnieli, dlatego szanujmy naszych pracowników i traktujmy jak najważniejszy element firmy. My stawiamy na nasz zespół i to jest również kontynuacja celu na przyszły rok. Stawiamy na nasze hostessy, hostów, modelki oraz modeli, bo to w nich siła naszej agencji hostess! <3

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania naszych działań w roku 2016. 🙂

Galeria