Nasze realizacje

Otwarcie sklepu MRP Home - Hostessy Wrocław

11 grudnia 2018

Otwarcie sklepu MRP Home obsługiwały nasze hostessy z końcem października. Pracowały podczas wielkiego otwarcia sklepu MRP Home we Wrocławiu, który jest pierwszym w Polsce salonem tego brandu. Salon przygotował dla Klientów galerii mnóstwo fajnych promocji. Ponadto były słodkości, balony oraz małe upominki. Siedem naszych hostess wraz z koordynatorką działało przez cały dzień i wygenerowało ogromny ruch w sklepie.
Bardzo lubimy takie akcje, bo towarzyszy im mnóstwo pozytywnej energii. Jak wiadomo dobre pierwsze wrażenie robi się tylko raz, więc przy otwarciu salonów niezależnie od branży warto zainwestować w wynajęcie hostess, które uświetnią ten dzień swoją obecnością. Co najważniejsze przede wszystkim wygenerują ruch i zainteresowanie wśród odwiedzających galerię handlową.

Klienci coraz częściej świadomie decydują się na wykorzystanie agencji hostess do wsparcia. Im większa galeria tym więcej hostess powinno się angażować, a zazwyczaj Klienci zatrudniają 2 maksymalnie 3 hostessy, które nie dotrą do takiej ilości osób jak dwukrotna, czy trzykrotna ich ilość.

Tego dnia ciężko było nie zobaczyć kogoś z balonem i ulotką marki. Dla sklepu jest to ogromny sukces i świetny sposób na wejście z tzw. ,,przytupem” do galerii handlowej, w której na każdym kroku można napotkać konkurencję.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i sprawimy by otwarcie Państwa sklepu było spektakularne.

Galeria