Nasze realizacje

Agencja Hostess Cała Polska

04 listopada 2019

Niewiele jest w Polsce agencji hostess, które działają na terenie całego kraju. Ogólnopolskie agencje hostess są szczególnie potrzebne przy dużych akcjach marketingowych. Najbardziej gorącym okresem w branży jest listopad i grudzień. To właśnie w tym okresie każda agencja hostess ma ręce pełne roboty. Zapotrzebowanie na hostessy jest ogromne. Potrzebne są hostessy do pakowania prezentów, obsługiwania loterii w galeriach handlowych, sprzedawania zestawów świątecznych takich jak: opłatki i sianko, a oprócz tego wiele jubileuszy firm oraz bankietów. Dużo akcji związanych z Mikołajkami.

Nasza agencja hostess obsługuje w tym okresie przede wszystkim duże projekty, które odbywają się w ramach jednej kampanii na terenie kilku miast w Polsce. Najczęściej hostessy są potrzebne w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Kielce i Trójmiasto. Jednocześnie w każdym z miast pracją w pocie czoła nasze hostessy i koordynatorzy. Cieszymy się, że przez lata wypracowaliśmy sobie taki system pracy by być w stanie zapanować nad koordynacją hostess w tak wielu lokalizacjach jednocześnie. Listopad jest dla nas zawsze okresem przygotowań do dużego natężenia jakie będzie miało miejsce w grudniu. To jest nasz czas operacyjny na załatwianie formalności z Klientami, omówienie warunków umów, harmonogramów oraz rekrutację i dobór hostess.

Priorytetem zawsze jest dla nas, aby nasze dziewczyny i chłopacy (hości) otrzymali wynagrodzenie jeszcze przed Bożym Narodzeniem lub dokładnie tego dnia. Nie da się ukryć, że własnie w związku ze świątecznymi i noworocznymi wydatkami każdy host i hostessa stara się pracować jak najwięcej, by zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nasi pracownicy to nasz priorytet. Chcemy aby czuli się docenieni i potrzebni, bo przecież starają się w szalonym świątecznym okresie wypaść jak najlepiej.

Oprócz naszej agencji tylko kilka jest w stanie obsłużyć projekty, które odbywają się jednocześnie w kilku lub kilkunastu miejscach na raz. Bardzo istotny jest też czas. Firmy zgłaszające się do agencji hostess końcem listopada z akcją na cały grudzień mogą mieć problem z zapewnieniem sobie pełnego obłożenia. Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale dla agencji hostess o wiele bardziej skomplikowane by było perfekcyjne. Najlepsze dziewczyny są rezerwowane już często na przełomie października i listopada, a najpóźniej do połowy listopada. Ten czas operacyjny jest naprawdę potrzebny, bo akcji jest w tym czasie naprawdę dużo, a hostess ograniczona ilość i duży wybór różnorodnych zleceń. Dlatego też w tym okresie najlepszym przyjacielem agencji hostess jest exel i programy do ustalania grafików pracy. W rzeczywistości i tak cały grudzień pracujemy już na ,,żywym" organiźmie nakładając ciągłe zmiany związane z dynamiczną sytuacją u naszych pracowników, a przede wszystkim ich uczelniami, bo większość studentów powoli zaczyna mieć egzaminy i kolokwia.

Uwielbiamy listopad i grudzień, a nasi pracownicy jeszcze bardziej! Napisz do nas w celu wyceny, a na pewno znajdziemy nić porozumienia.